Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Green Cafe“

Barista

1000-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Kaunas - UAB „Green Cafe“

Darbo pobūdis

Sėkmingai dirbanti kavinė GREEN CAFE ieško žingeidžių, mėgstančių bendrauti ir į rezultatą susitelkusių baristų. GREEN CAFE - kavos kultūros vieta. Dirbsite su aukščiausios kokybės kava ir aukščiausios kokybės kavos aparatu! Kavą vežame iš 3-jų žemynų ir patys skrudiname! Mūsų kavinė orientuota į kavą, jos ruošimą ir į aukštą aptarnavimo kultūrą! Be to, turime savo konditeres, kurios ruošia vietoje labai skanius užkandžius ir skanėstus.

Pas mus dirba jauni ir linksmi žmonės, todėl dirbti bus smagu!
Jei turi talentų - galėsi juos atskleisti: rašyti, fotografuoti ir t.t.!
Vyksta įvairių vidinių renginių, todėl dirbti pas mus įdomu!
Saugome jūsų sveikatą - todėl kasdien jums priklausys rinkinys "Sveikatos dozė"!

Reikalavimai darbuotojui

Pirmenybę teikiame turintiems patirtį. Reikės rekomendacijų iš buvusių darbo vietų.

Darbas pilnu etatu.

Šis darbas skirtas jums, jei:

1. Mėgstate bendrauti su žmonėmis.
2. Aistringai mylite kavą ir norite nuolat tobulinti žinias apie ją.
3. Norite išmokti profesionaliai ruošti ne tik klasikinę kavą, bet ją paruošti net 10 skirtingų būdų ir
tapti kavos žinovu!
4. Esate orientuoti į rezultatą.

Ką mes jums garantuojame

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas
  • Profesionalius apmokymus.
  • Gerą bazinį atlyginimą + priedai nuo apyvartos augimo. Laiku mokami!
  • Karjeros galimybes - tapti vyr. barista, padalinio vadovu, kavos technologu, kavos mokytoju.
  • Galimybę tobulėti – vesti degustacijas, kavos kelio mokymus ir užsidirbti papildomai pajamų.
  • Gražią, malonią aplinką, draugišką atmosferą.

Atlyginimas

1000-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo išdirbtų valandų, kompetencijų ir patirties.

Mūsų kavinė orientuota į kavą, jos ruošimą ir į aukštą aptarnavimo kultūrą!
informacija apie UAB „Green Cafe“
1212 €
Vid. atlyginimas bruto
39
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 905 €
25% uždirba 905-1128 €
25% uždirba 1128-1499 €
25% uždirba nuo 1499 €