Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Barista - kavinės administratorė (-ius)

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Mapola“

Darbo pobūdis

Myli klientus ir ruoši skanią kavą? Turi idėjų ir noro suburti bendruomenę, kuri negalėtų pradėti darbo dienos be tavo ruoštos rytinės kavos? Nori išbandyti save socialinių tinklų marketinge? Laukiame tavęs prisijungiant prie naujos kavinės verslo centre baristos-administratorės (-iaus) pozicijoje.

Reikalavimai

  • Baristos / kavinės darbuotojo patirtis (būtina)
  • Noras ir gebėjimas bendrauti su klientais;
  • Pareigingumas ir atsakingumas;
  • Anglų k. žinios

Mes jums siūlome

Jaukią darbo aplinką, draugišką kolektyvą, socialines garantijas, priedus prie atlyginimo po bandomojo laikotarpio.

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas
CVB client

MB „Mapola“

Šiuolaikiška įmonė atidaranti kavinę sausio mėn. prabangiame verslo centre Gedimino pr.