UAB „Delano“

Barista Klaipėdoje, kavinėje „Caif Cafe“

4-6 €/val. Į rankas
Klaipėda - UAB „Delano“

Darbo pobūdis

Pagrindinis darbas - tobulai ruošti kavos gėrimus, su plačia šypsena ir maloniai bendrauti su klientais, bare jaustis kaip savo namuose :)

Reikalavimai darbuotojui

  • noras dirbti su kava;
  • baristos darbo patirtis būtų privalumas;
  • plati šypsena, gera nuotaika ir optimizmas;
  • atsakomybė ir sąžiningumas;
  • tvarkingumas.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • papildomą sveikatos draudimą;
  • įdomų ir perspektyvų darbą profesionalioje komandoje;
  • lankstų darbo grafiką, galimybę darbą derinti su studijomis;
  • didelės nuolaidos visuose mūsų tinkluose;
  • dovanos švenčių progomis;
  • puikias darbo sąlygas ir draugišką, jauną kolektyvą.

Jei esi aktyvus, energingas, entuziastingas bei siekiantis tikslų, kviečiame tapti „Caif Cafe“ kolektyvo nariu. Kelkime Lietuvos kavos kultūrą kartu!:)

Atlyginimas

4-6 €/val. į rankas
Atlyginimas sutartinis, aptariamas pokalbio metu.

Caif cafe – miesto kava.
Tai – visoje Lietuvoje populiarus kavinių tinklas, kur svarbiausia aukščiausios kokybės kava ir šiuolaikiška, tačiau išskirtinai jauki ir neformali aplinka.
Kviečiam Tave prisijungti prie mūsų šaunaus kolektyvo!
informacija apie UAB „Delano“
1306 €
Vid. atlyginimas bruto
841
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 762 €
25% uždirba 762-1162 €
25% uždirba 1162-1583 €
25% uždirba nuo 1583 €