Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vafliai ir ledai“
More about company »

Barista - ledų pardavėja (-as)

480-700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Vafliai ir ledai“

Darbo pobūdis

Kavinė Manhattan ieško darbštaus ir sąžiningo žmogaus.

Darbo vieta PC Akropolis arba PC CUP.

Jauki ir šiuolaikiška darbo aplinka. Darbas su aukščiausios kokybės produktais bei bendravimas su nuostabiais Klientais.

Lankstus darbo grafikas.

Reikalavimai

Savo kolektyve norėtume matyti sąžiningą, pareigingą, komunikabilų ir pozityviai nusiteikusį žmogų.

Mes jums siūlome

  • oficialų, visada laiku mokamą atlyginimą;
  • priedai už papildomas pastangas;
  • patogų, lankstų darbo grafiką;
  • ženklią nuolaidą savo produkcijai;
  • puikius santykius kolektyve.

Atlyginimas

480-700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų

Teirautis telefonu