Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ZISLOGIC"
More about company »

Barista - padavėja (-as) pastoviam darbui

450–600 Eur
Palanga - UAB "ZISLOGIC"

Darbo pobūdis

Nors atsidarėme visai nesenai, jau turime įgiję mūsų geros kavos ir skanių savo gamybos tortų pripažinimą. Mus rasite Vytauto ir Jūratės gatvių sankryžoje, Palangos Fotocentro patalpose.

Darbo pobūdis: darbas su klientais, karštų ir šaltų gėrimų, maisto paruošimas ir serviravimas, tvarkos palaikymas kavinės viduje ir terasoje.

Reikalavimai

Reikalaujama Darbo patirtis gastronomijoje, taip pat svarbu sąžiningumas bei noras ir gebėjimas bendrauti su klientais. Reikalingos užsienio kalbų žinios (rusų, anglų).

Mes jums siūlome

Įdomią, kūrybingą darbo aplinką
Galimybės tobulėti
Konkurecingą atlyginimą su priedais
Lankstų darbo grafiką
Visus reikalingus apmokymus bei darbo priemones

Atlyginimas

450–600 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB Zislogic įkurta 2013, pagrindinė veiklos srytis - informacinės technologijos ir gastronomija.
Informacija apie UAB "ZISLOGIC"
629 €
Vid. atlyginimas bruto
3
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artūras Sendrauskas