Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kavos uoga"
More about company »

Barista

Nuo 350 Eur
Panevėžys - UAB "Kavos uoga"

Darbo pobūdis

  • Kavos ir kitų gėrimų (nealkoholinių) ruošimas;
  • Nepriekaištingas klientų aptarnavimas;
  • Efektyvus tvarkos palaikymas;
  • Geros atmosferos palaikymas užtikrinantis teigiamą grįžtamąjį ryšį.

Reikalavimai

  • Noras ir gebėjimas bendrauti su klientais;
  • Patirtis ruošiant kavą arba didelis noras išmokti;
  • Atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

  • Darbą pilnu etatu;
  • Oficialų, visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti kavos ruošimo srityje;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Pagarba grįstus santykius kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 350 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

„Kavalierius“ – vieta kavos puodeliui Panevėžyje, geras aptarnavimas, didelis dėmesys kiekvienam klientui. Jauki ir šiuolaikiška aplinka, pagarba grįsti darbo santykiai. Darbas su aukštos kokybės produktais bei bendravimas su geranoriškais klientais.