Barista

5,75-8 €/val. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Formosa LT“

Darbo pobūdis

  • Ieškome komandos pastiprinimo Vilniaus padaliniuose
Paupio turgus, Ogmia, G9.
  • Burbulinių arbatų ir kitų nealkoholinių gėrimų gamyba.
  • Darbas su kasos aparatu
  • Darbo vietos švaros ir tvarkos palaikymas
  • Klientų aptarnavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas ir pareigingumas.
  • Mokėjimas dirbti komandoje.
  • Privalumas - Baristos darbo patirtis, bet visko apmokome.
  • Malonus klientų aptarnavimas.
  • Komunikabilumas.
  • Tvarkingumas ir gebėjimas darbo vietą visada palaikyti švarią ir tvarkingą.
  • N-18

We hire Ukrainians, but we require English language. For more information please contact us.

-Įmonė siūlo

  • geras darbo salygas ir visas socialines garantijas
  • laiku mokamą atlyginimą
  • kiekviena mėnesį suteikiama darbuotojo nuolaida gėrimams įsigyti
  • draugiškas kolektyvas
  • lankstus darbo grafikas derinant su mokslais pilnu, 0.75, 0.5 etatu

Atlyginimas

5,75-8 €/val. neatskaičius mokesčių
Bandomuoju laikotarpiu kol tave mokome 5.25, vėliau valandinis atlyginimas kyla, priklausomai nuo rezultatų.

UAB „Formosa LT“

Esame pirmasis burbulinių arbatų tinklas Lietuvoje. 2016 startavome su savo pirmuoju tašku, o dabar mus jau gali rasti Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir vasaros sezonu Palangoje, Šventojoje.

Burbulinė arbata (bubble tea) kitaip žinoma kaip perlinė arbata arba boba buvo sukurta Taivane 1980-siais. Todėl mūsų produkcija atkeliauja būtent iš Taivano. Dėl savo klimato ir kalnuotos vietovės Taivanas turi tobulas sąlygas arbatos auginimui. Tropinis klimatas taip pat leidžia turėti begalę egzotinių vaisių iš kurių daromos koncentruotos sultys, kurias naudojame gėrimų gamybai. Džiaugiamės bendradarbiaudami su vienu geriausių burbulinės arbatos ingredientų tiekėjų pasaulyje, palaikome glaudų ryšį, nuolatos ten stažuojamės, mokomės naujovių ir kiekvieną sezoną atvežame vis kažko naujo savo klientams.

Mūsų tikslas - perteikti Taivanietiškos burbulinės arbatos skonius bei kiekvienam klientui padėti atrasti savąjį. Turime platų meniu, bet mūsų draugiškos baristos visada padės išsirinkti.
informacija apie UAB „Formosa LT“
919 €
Vid. atlyginimas bruto
80
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 528 €
25% uždirba 528-743 €
25% uždirba 743-937 €
25% uždirba nuo 937 €