Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Keturi Kambariai"
More about company »

Barista Vilniuje

Vilnius - UAB "Keturi Kambariai"

Darbo pobūdis

  • Nepriekaištingas kavos ruošimas ir klientų aptarnavimas;
  • Kasdienės kavinės veiklos priežiūra ir koordinavimas;
  • Standartų laikymasis.

Reikalavimai

  • Ieškome darbuotojų, kurie neįsivaizduoja savo dienos be kavos;
  • Didelis noras dirbti;
  • Organizuotumas, komunikabilumas, lankstumas, atsakingumas, atvirumas naujovėms;
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įvadinius mokymus;
  • Įdomų darbą jaunatviškoje komandoje;
  • Lankstų darbo grafiką, kurį galima derinti su studijom/laisvalaikio užsiėmimais;
  • Darbą pilnu arba 0.75 etatu.

Mes esame Caffeine - šiuolaikiško miesto gyvenimo įkvėptas “gyvų” kavinių standartas, kur susilieja moderni kavos kultūra, kūrybiškas požiūris, laisva ir jauki atmosfera bei miesto ritmai. Mes ne tik pradėjome naują kokybiškos kavos išsinešti kultūrą, bet ir tapome miesto kultūros dalimi. Ir, kaip tikri kavos maniakai, niekada neapsiribojome tik Lietuva. Šiuo metu mūsų tinkle - daugiau nei 60 kavinių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei JAV. Caffeine - geriausia kava iš smalsių kavos eksperimentatorių rankų. Kasdien.
Informacija apie UAB "Keturi Kambariai"
184
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vygantas Makselė