Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
STRANGE LOVE
More about company »

BARISTA

Nuo 550 Eur
Vilnius - STRANGE LOVE

Darbo pobūdis

PROFESIONALUS KLASIKINĖS KAVOS RUOŠIMAS SU PROFESIONALIA ĮRANGA.
KAVOS RUOŠIMAS BREW BARE.
DARBAS TIK SU RŪŠINE AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KAVA. KAVĄ SKRUDINAME KAVINĖJE.
NUOŠIRDUS IR MALOMUS KLIENTŲ APTARNAVIMAS.

Reikalavimai

PATIRTIS KAVOS SRITYJE BŪTŲ PRIVALUMAS;
AISTRA KAVAI;
ŽINGEIDUMAS IR NORAS MOKYTIS;
MEILĖ ŽMONĖMS;
PAREIGINGUMAS;
ATSAKINGUMAS.

Mes jums siūlome

Strange Love jus sups maloni aplinka istorinėje vietoje prie Bernardinų sodo. Dirbsite kavos profesionalų komandoje. Visada turėsite galimybę tobulėti. Labai vertiname visus žmogaus talentus. Jei mėgstate fotografuoti, rašyti, piešti, organizuoti renginius ir t.t. - galėsite šiuos talentus panaudoti darbe. Suteikiame geras sąlygas užsidirbti.

Atlyginimas

Nuo 550 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Strange Love - tai išskirtinės rūšinės kavos ruošimo vieta. Perkame aukščiausios kokybės kavą nedideliais kiekiais iš viso pasaulio ir skrudiname ją kavinėje. Didelį dėmesį skriame kavos ruošimui brew bare. Visi komandos nariai - Kavos Žmonės, kurie nuolat tobulinasi ir ieško kavos naujovių!
Informacija apie STRANGE LOVE
10
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: GRAŽVYDAS VILČINSKAS