Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Palomera“
More about company »

Barmenas (-a) - padavėjas (-a)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Palanga - UAB „Palomera“

Darbo pobūdis

Viešbutis - restoranas "Baltic inn" **** Palangoje siūlo darbą barmenui (-ei) - padavėjui (-ai)

Reikalavimai

Sąžiningumas, pastovumas, atsakingumas, pareigingumas, darbštumas;
Geros rusų, anglų kalbos žinios;
Darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Geras, sąžiningas sutartines darbo sąlygas, lankstus darbo grafikas, tinkantis studentams

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

Viešbutis - restoranas Baltic Inn**** Palangoje. Dėl papildomos informacijos, kreiptis tel., el.paštu
Informacija apie UAB „Palomera“
640 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Andra Makauskienė