Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gurmanų klubas“
More about company »

Padalinio VADOVĖ (-as)

Vilnius - UAB „Gurmanų klubas“

Reikalavimai:

✓ Sėkmingo vadovavimo restorano komandai patirtis
✓ GHPT, buhalterinės apskaitos bei darbo teisės išmanymas
✓ Vadovavimo, ugdymo ir motyvaciniai sugebėjimai
✓ Aptarnavimo ir gamybos procesų išmanymas
✓ Administraciniai, organizaciniai ir planavimo įgūdžiai
✓ Savimotyvacija ir orientacija į rezultatus
✓ Pardavimo bei derybų įgūdžiai
✓ Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas
✓ Puikios lietuvių, anglų ir rusų kalbų žinios

Atsakomybės:

✓ Efektyvios ir pelningos padalinio veiklos užtikrinimas
✓ Sklandžios ūkinės ir ekonominės veiklos organizavimas
✓ Pardavimų strategijos kūrimas ir įgyvendinimas
✓ Aptarnavimo bei gamybos standartų diegimas ir įgyvendinimas
✓ Strateginis komandos formavimas, ugdymas ir motyvavimas
✓ Rinkodaros projektų iniciavimas ir valdymas
✓ Naujų idėjų generavimas ir įgyvendinimo kontrolė

Siūlome:

✓ Puikias darbo sąlygas kūrybiškoje, pirmaujančioje įmonėje
✓ Motyvuojantį atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius priedus
✓ Profesinius mokymus ir augimo galimybes
✓ Galimybę kurti ir įgyvendinti savo idėjas

Nuo 2010 metų sėkmingai veikianti bendrovė "Gurmanų klubas" valdanti restoraną "El Mercado" ir kepyklėlę "Pinavija", vadovaujasi aukščiausiais gamybos ir aptarnavimo standartais.
Esminės kryptys – verslo skaidrumas, klientų ir darbuotojų lojalumo skatinimas bei aukšta produkcijos ir aptarnavimo kokybė, užtikrina vieno iš rinkos lyderių poziciją.
Siekiant kurti bei išlaikyti nepriekaištingą įmonės reputaciją, atsirenkami tik patikimi prekių bei paslaugų teikėjai ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai.
Nuo 2012 metų UAB "Gurmanų klubas" kasmet yra įvertinama aukščiausiu “Stipriausi Lietuvoje” įvertinimu, o 2015 - 2018 metais įmonei suteikta “Gazelės” nominacija.
Informacija apie UAB „Gurmanų klubas“
1226 €
Vid. atlyginimas bruto
52
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 857 €
25% uždirba 857-1208 €
25% uždirba 1208-1623 €
25% uždirba nuo 1623 €
Vadovas: Vija Zanevė