UAB „Baltas melas“

BARMENAS (-Ė)

3-5 €/val. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltas melas“

Darbo pobūdis

KĄ VEIKI VAKARAIS? 🙂

GENYS TAPROOM KAUNAS ieško kolegų. Į Genio komandą priimsime vyr. barmeną (-ę) ir barmeną (-ę), žinoma, darbui pilnu etatu.

Darbas Kaune, Laisvės alėjoje. Startas nuo 16:00. Darbo grafiką dėliosime kartu.

Patirtis – privalumas, bet dar svarbiau atsakingumas, noras bendrauti, pažintį alų ir humoro jausmas.

Reikalavimai darbuotojui

Atlygis nuo 3 iki 5 EUR už valandą neto, priklausomai nuo gebėjimų, patirties, atsakomybių, pozicijos, darbo sutarties trukmės. Siūlome skaidrumą, žinias bei mokymus, gerą vaibą ir karjeros galimybes augančioje Genio šeimoje.

Laukiame trumpo tavo prisistatymo ir gyvenimo aprašymo el. paštu: (nurodykite poziciją į kurią pretenduojate).
Pabendraukim 😉

Atlyginimas

3-5 €/val. į rankas

Vietinių chuliganų "Genys" svetainė, kurioje vietą randa tik visiškai rinktiniai bei išskirtiniai gėrimai.
informacija apie UAB „Baltas melas“
1268 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2021 m.