Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vertainė"
More about company »

Barmenas (- ė)

Klaipėda - UAB "Vertainė"

Darbo pobūdis

Įsikūręs Klaipėdos senamiesčio širdyje, viešbutyje National Hotel - GastroPub ,,Storas Katinas" kviečia prisijungti prie savo komandos - Barmeną (- ę)!
  • Profesionalus klientų aptarnavimas;
  • Gėrimų pateikimas pagal įmonės aptarnavimo standartus;
  • Darbo vietos tvarkos priežiūra ir palaikymas;
  • Gėrimų apskaita ir užsakymas;
  • Aukšto lygio aptarnavimo įvaizdžio kūrimas.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad:
  • Esi sąžiningas (-a), atsakingas (-a).
  • Esi komunikabilus (-i) ir gebi dirbti komandoje;
  • Puikiai bendrauji anglų ir rusų kalbomis;
  • Nori mokytis ir tobulėti;
  • Turi darbo patirties!

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas;
  • Draugišką aplinką ir profesonalią komandą;
  • Galimybę tobulėti ir dalyvauti mokymuose.

Jei tai apie TAVE - Skambink!

Įsikūręs Klaipėdos senamiesčio širdyje, viešbutyje National Hotel - GastroPub ,,Storas Katinas".
Informacija apie UAB "Vertainė"
975 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 670 €
25% uždirba 670-866 €
25% uždirba 866-1169 €
25% uždirba nuo 1169 €
Vadovas: Dovilė Zybartaitė