Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB "Sušių baras"
More about company »

Barmenas (-ė)

500–700 Eur
Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų Rūda - MB "Sušių baras"

Darbo pobūdis

Marijampolėje, naujai besikuriančiame gyvos muzikos klube "Tonas" reikalingi barmenai(-ės). Mes ieškome žmonių turinčių patirties įvairių gėrimų paruošime ir norinčių tobulėti šioje srityje.
Klube bus organizuojami įvairaus pobūdžio vieši ir privatūs renginiai kurie vyks ne tik savaitgaliais. Renginių laikas taip pat įvairus.

Reikalavimai

Ieškome darbuotojų su patirtimi. Jei neturite patirties, bet domitės šiuo amatu, tai ne bėda, apmokinsime. Iš jūsų tikimės:
  • rimto požiūrio į darbą ir noro dirbti;
  • punktualumo;
  • greitos orientacijos;
  • komunikabilumo;
  • drąsos;
  • noro tobulėti;
  • geros nuotaikos ;)

Mes jums siūlome

Mūsų klubo gėrimų/kokteilių gamybos mokymus.
Galimybes tobulėti ir kilti pareigose įmonių grupės struktūroje.

Atlyginimas

500–700 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

MIAMI įmonių grupė veikia HORECA srityje, tai yra viešas maitinimas ir apgyvendinimas. Grupę sudaro:
Azijietiškos virtuvės restoranas MIAMI WOK&SUSHI
Kavinė MIAMI Stotelė
Senojo miesto kepyklėlė (naujai atidaroma)
Senojo miesto kepyklėlės apartamentai
Gyvos muzikos klubas "Tonas" (naujai atidaromas)

Įmonių grupė nuolatos plečiasi ir ieško aktyvių žmonių norinčių prisidėti prie mūsų komandos :)
Informacija apie MB "Sušių baras"
31
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrej Leskov