ARVI partnerystė
More about company »

Barmenas (-ė) - padavėjas (-a)

Marijampolė - ARVI partnerystė

Darbo pobūdis

Restoranui Marijampolėje ieškome BARMENO (-ĖS)-PADAVĖJO (-OS), kuris (-i) profesionaliai ir kokybiškai aptarnaus restorano svečius.

Reikalavimai

  • Šypsena ir drąsa;
  • Komunikabilumas, mandagumas, pozityvumas;
  • Greita orientacija ir noras dirbti bei užsidirbti;
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas bei laiku mokamą atlyginimą;
  • Linksmą ir draugišką kolektyvą;
  • Galimybę tobulėti ir kilti karjeros laiptais.

Daugiau informacijos tel. 8 655 93944.

Informuosime tik atrinktus kandidatus;
Konfidencialumas garantuojamas.

UAB "Noringė" - tai restoranas PJazz ir keturių+ žvaigždučių viešbutis „Mercure Marijampolė“. Šis viešbutis yra pirmasis „Mercure“ prekės ženklo ir trečiasis „Acсor“ kompanijos viešbutis Lietuvoje. Tai - jaukus verslo, poilsio ir sveikatingumo kompleksas, turintis 47 numerius. Trys modernia įranga aprūpintos konferencijų salės vienu metu talpina daugiau nei 200 asmenų. Viešbučio restoranas PJazz jau antrą dešimtmetį garsėja nepriekaištinga maisto kokybe, gausiu išskirtinių vynų asortimentu, profesionaliu aptarnavimu.
Kviečiame prisijungti prie profesionalios ir draugiškos komandos naujus narius!

Other company job ads:

All ads of this company (8) »