Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "RIEKĖ"
More about company »

Vairuotojas

Vilnius - UAB "RIEKĖ"

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario-vairuotojo, kuris galėtu išvežti maisto gaminius mūsų klientams.
  • Pagal paskirtą maršrutą pasikrauti užsakymą į krovininį automobilį.
  • Laiku pristatyti paslaugą klientams.
  • Rūpintis ir prižiūrėti transporto priemonę, laiku pranešti apie sutrikimus, pažeidimus.

Reikalavimai

  • Savarankiškumas, bendravimas, orientavimasis Vilniaus mieste.
  • Be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

  • Maitinimą darbo metu
  • Pozityvią, draugišką ir kūrybingą komandą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
UAB "RIEKĖ"

UAB "RIEKĖ"

Kavos pertraukų, banketų, furšetų, protokolinių pietų organizavimas ir aptarnavimas. Restoranu veikla.
Informacija apie UAB "Riekė"
34
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Dalius Šlapelis