PJazz Restoranai
More about company »

Barmenas (-ė)

500–700 Eur
Vilnius - PJazz Restoranai

Darbo pobūdis

Ieškome komandos pastiprinimo į barą, adresu savanorių pr.16, Vilnius. Geros nuotaikos restoranai PJAZZ į savo komandą priimtų linksmą, atsakingą ir žingeidų komandos narį!
PJAZZ restoranai išsiskiria savo auksčiausio lygio aptarnavimu, skaniu maistu bei stilinga aplinka.
Skambinkite tel.+370 (611) 20 109

Laukiame Jūsų CV!

Reikalavimai

Į savo komandą priimsime charizmatišką, atsakingą, greitai besiorentuojantį bei linksmą kolegą!

Mes jums siūlome

Išmoksite auksčiausių aptarnavimo standartų;
Su mokslais suderintą grafiką:
Draugišką kolektyvą;
Išlavinsite pardavimų subtilybes.

Atlyginimas

500–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

PJAZZ restoranas