Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Liūtomera“
More about company »

Barmenas

Klaipėda, Palanga - UAB „Liūtomera“

Darbo pobūdis

  • savalaikio ir kokybiško gėrimų pateikimo užtikrinimas viešojo maitinimo įmonėje;
  • prekių užsakymas, priėmimas bei sandėliavimas;
  • baro likučių skaičiavimas.

Reikalavimai

  • aukštesnysis arba profesinis barmeno išsilavinimas būtų privalumas;
  • barmeno darbo patirtis;
  • darbas su programa "Presto" būtų privalumas
  • žinios apie gėrimų klasifikaciją, derinimą su maistu, kokteilių maišymo specifikos žinojimas;
  • orientacija į rezultatą;
  • paslaugumas, sąžiningumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir perspektyvų darbą profesionalioje komandoje;
  • lankstų darbo grafiką, galimybę darbą derinti su studijomis; šeima.
  • galimybę mokytis, tobulėti bei siekti karjeros;
  • laiku mokamą, stabilų darbo užmokestį;
  • tik darbuotojams skirtas įmonės ir jos partnerių nuolaidas.
  • linksmą kolektyvą, puikiai praleisti vasarą.

Atlyginimas: sutartinis

Įmonė jau 16 metų sėkmingai dirbanti viešojo maitinimo srityje, pajūrio regione.
Kontaktai:
Palanga tel. ; Klaipėda tel.;