Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Bariukas“

Barmenas (-ė)

800-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Bariukas“

Darbo pobūdis

Labai gerų žmonių vieta, kurie dievina craft alų ir puikų maistą Local Pub ieško kolegos už baro!

Visada turime daug naujienų tiek ant kranų tiek buteliukais/skardinėmis todėl be domėjimosi gėrimais būtų super sudėtinga. Nori sužinoti bei išmokti craft alaus paslaptis - prisijunk, o mes tau padėsime. Svarbu mėgti darbą ir jį atlikti geriausiai kaip gali, mylėti žmones, šypsotis ir palaikyti pokalbį netgi sukantis darbų sūkuryje. Darbo už baro patirtis nebūtina, apmokome - svarbiausia bendrauti, norėti mokytis, nekęsti nieko neveikimo ir greitai orientuotis zavalo metu!

Darbas vyksta slenkančiu ir iš anksto suderintu grafiku. Dirbame ir savaitgaliais, o labiausiai užimtos dienos yra ketvirtadienis su penktadieniu.

Reikalavimai darbuotojui

  • Nuo 20 metų amžiaus;
  • Noras dirbti, reiklumas švarai ir mokėjimas ją palaikyti;
  • Komunikabilumas ir mokėjimas bendrauti su klientais;
  • Greita orientacija ir noras tobulėti;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Šypsena;

Jei visoms sąlygoms pasakei "taip", laukiam tavęs pokalbiui.

Įmonė siūlo

  • darbą pilnu etatu;
  • lankstų darbo grafiką;
  • maitinimą;
  • draugišką kolektyvą;
  • motyvuojantį atlyginimą 800-900 €/mėn. į rankas (Priklausomai nuo patirties).

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo patirties.

Craft alaus baras.
informacija apie UAB „Bariukas“
919 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.