Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Barmenė (-as) - padavėja (-as)

Kaunas - UAB „Forevus“

Darbo pobūdis

Kokteilių ir kaljanų baras Kauno senamiestyje ieško komandos pastiprinimo.
Darbas vakarais nuo 16 val.
Darbas slenkančiu grafiku;
Darbo pobūdis:
užsakymų priėmimas ir jų išpildymas (kokteilių ir kavos ruošimas, desertų ir užkandžių patiekimas)
tiesioginis bendravimas su baro svečiais;
tvarkos bei švaros palaikymas darbo vietoje.

Reikalavimai

  • Padavėjo(-s)/barmeno(-ės) darbo patirtis;
  • greita orientacija ir gebėjimas mokytis;
  • savarankiškumas;
  • noras dirbti;
  • mokėjimas maloniai bendrauti;
  • pozityvumas.

Mes jums siūlome

Visapusiškas socialines garantijas;
valandinį užmokestį;
apmokamus viršvalandžius ir naktines darbo valandas;
priedus;
dinamišką darbą;
galimybę tobulėti;
linksmą ir draugišką kolektyvą;
jaukią atmosferą.
CVB client

UAB „Forevus“

Kaljanų ir kokteilių baras Kauno senamiestyje