Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SENTOSA“
More about company »

Barmenė (-as), padavėja (-as)

580-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SENTOSA“

Darbo pobūdis

Restoranas "S. Metaxa", Vilniaus senamiestyje šiuo metu ieško naujų komandos narių - barmenų (-ių) ir padavėjų, galinčių dirbti pilną darbo dieną, rytiniu / vakariniu grafiku.
Patirties nereikalaujame.
Jeigu nori dirbti Vilniaus senamiestyje, ieškai dinamiško darbo, šis darbo pasiūlymas kaip tik TAU.

Reikalavimai

  • Gebėjimas bendrauti anglų kalba (rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas);
  • Motyvacija pasiekti maksimalų darbo rezultatą;
  • Komunikalbilumas;
  • Atsakingumas;
  • Noras dirbti ir užsidirbti.

Mes jums siūlome

Lankstų darbo grafiką;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

580-800 €/mėn. į rankas

Restoranas „Spyros Metaxa“, svetingai sutinkantis visus Vilniaus senamiesčio svečius.
PRISIJUNK PRIE MŪSŲ KOMANDOS.