Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SENTOSA"
More about company »

Barmenė (-as) - padavėja (-as)

580–1200 Eur
Vilnius - UAB "SENTOSA"

Darbo pobūdis

Restoranas "S. Metaxa", Vilniaus senamiestyje šiuo metu ieško naujų komandos narių - barmenų (-ių) ir padavėjų, prioritetas teikiamas galintiems dirbti pilną darbo dieną, tačiau taip ieškome galinčių dirbti rytiniu / vakariniu grafiku.
Patirties nereikalaujame.
Jeigu nori dirbti Vilniaus senamiestyje, ieškai dinamiško darbo, šis darbo pasiūlymas kaip tik TAU.

Reikalavimai

  • Gebėjimas bendrauti anglų kalba (rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas);
  • Motyvacija pasiekti maksimalų darbo rezultatą;
  • Komunikalbilumas;
  • Atsakingumas;
  • Noras dirbti ir užsidirbti.

Mes jums siūlome

Lankstų darbo grafiką;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

580–1200 Eur atskaičius mokesčius

Restoranas „Spyros Metaxa“, svetingai sutinkantis visus Vilniaus senamiesčio svečius.
PRISIJUNK PRIE MŪSŲ KOMANDOS.
Informacija apie UAB "SENTOSA"
19
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Agnė Miliukaitė