Barmenė (-as) - padavėja (-as)

750-1500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „SENTOSA“

Darbo pobūdis:

Restoranas „Spyros Metaxas by TALK&Drink“ įsikūręs vienoje gražiausių Vilniaus senamiesčio gatvių ieško profesionalaus, patyrusio padavėjo, gebančio kurti nuostabią atmosferą!

♥ Profesionalus svečių aptarnavimas;
♥ Malonus, svetingas bendravimas;
♥ Patiekalų ir gėrimų pateikimas ir pristatymas;
♥ Sklandus komandinis darbas;
♥ Švaros ir tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui:

♥ Darbo patirtis būtų privalumas, tačiau, jeigu patirties neturite, bet turite noro ir motyvacijos - išmokysime;
♥ Punktualumas;
♥ Komunikabilumas;
♥ Atsakingas požiūris į darbą;
♥ Noras mokytis ir tobulėti;
♥ Darbas restorane nuo 18 metų;
♥ Darbo grafikas: darbo dienomis nuo 10:00 iki 19:00 val. arba nuo 17.00 iki 23.00 val. vakarais. Taip pat galime siūlyti darbą pamainomis nuo 10.00 iki 23.00 val., pagal slenkantį grafiką.

Mes siūlome:

♥ Lankstų darbo grafiką, derinamą su studijomis;
♥ Ilgalaikę perspektyvą norintiems tobulėti;
♥ Karjeros galimybes;
♥ Kokybiškus mokymus;
♥ Didelį arbatpinigių potencialą;
♥ Maitinimą su tik personalui skirta nuolaida.

Telefonas pasiteirauti: +370 6 526 3841
Darbo adresas: Pilies g. 5, Vilnius

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Dviračių saugykla

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

750-1500 €/mėn. į rankas

UAB „SENTOSA“

Restoranas „Spyros Metaxas“, svetingai sutinkantis visus Vilniaus senamiesčio svečius. Mūsų įmonė Lietuvoje sėkmingai veikia jau daugiau kaip du dešimtmečius.
„Spyros Metaxas by TALK&Drink“ yra šiuolaikiškas graikų virtuvės restoranas. Graikijos kultūra yra mūsų visos veiklos filosofijos ir maisto orientacijos atspirties taškas. Plačiau : liutuvartai.lt/
PRISIJUNK PRIE MŪSŲ KOMANDOS :)
informacija apie UAB „SENTOSA“
13
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.