Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Restoranų grupė FORTAS“
More about company »

Bamenė (-as) - padavėja (-as)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Restoranų grupė FORTAS“

Darbo pobūdis

Darbas "Sushi Express" restoranuose visame Vilniuje (derinamas individualiai);
Darbas slenkančiu grafiku, pilnu etatu 10-22 val. (grafikas derinamas individualiai);
Klientų aptarnavimas prie baro ir telefonu;
Darbas kasos aparatu;
Tvarkos ir švaros palaikymas.

Reikalavimai

Atsakingumas;
Greita orientacija;
Tvarkingumas;
Padavėjos ar pardavėjos darbo patirtis - privalumas.

Mes jums siūlome

Patrauklią skatinimo sistemą;
Jauną ir veržlų kolektyvą;
Darbą stabiliame ir augančiame restoranų tinkle.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

Pirmasis Lietuvoje greitojo maisto japonų restoranas “Sushi Express” duris atvėrė 2009 m. pabaigoje. Šiuo metu dirbame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevežyje.
Informacija apie UAB „Restoranų grupė FORTAS“
1012 €
Vid. atlyginimas bruto
331
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 603 €
25% uždirba 603-899 €
25% uždirba 899-1330 €
25% uždirba nuo 1330 €
Vadovas: Valdas Meržvinskas