ICOR įmonių grupė

BARMENO (-ĖS)

Nuo 5,50 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - ICOR įmonių grupė

Darbo pobūdis

alkoholinių bei nealkoholinių gėrimų užsakymų priėmimas;
malonus klientų aptarnavimas;
inventorizacijos atlikimas;
reikalingų produktų likučių priežiūra;
darbas asmenims nuo 18 metų.

Reikalavimai

gebėjimai skatinti produktų pardavimus;
atsakingumas, lankstumas, energingumas ir noras dirbti;
galimybė dirbti visą dieną slenkančiu grafiku.

Mes Jums siūlome

asmeninio augimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
jauną ir draugišką kolektyvą;
visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir/ar motyvacinį laišką, Jūs sutinkate, kad jame pateikti asmens duomenys bus saugomi pagal UAB „Vandens parkas“ privatumo politiką www.vandensparkas.lt/apie/privatumo-politika.

Atlyginimas

Nuo 5,50 €/val. neatskaičius mokesčių

UAB "Vandens parkas"
"Vichy" vandens parkas - tai moderniausias Baltijos šalyse uždaras teminis vandens parkas, skirtas visai šeimai. Kviečiame prisijungti prie mūsų energingos ir jaunatviškos komandos!!!
See all ads of this company (77)