Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Treniruočių pasaulis“

Baseino prižiūrėtojas GELBĖTOJAS (-JA)

550-700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Treniruočių pasaulis“

Darbo pobūdis

  • Rūpintis baseino lankytojų saugumu;
  • Baseino zonos atidarymas/uždarymas;
  • Pagalba lankytojams pirmo apsilankymo metu;
  • Baseino tvarkos taisyklių laikymosi kontrolė;
  • Baseino įrenginių veikimo stebėjimas;
  • Pagalba mažiesiems plaukikams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Bendrauji lietuvių, rusų kalbomis (anglų ir lenkų kalbas laikysime privalumu);
  • Gali dirbti kintančiu grafiku (gali būti studentas (-tė));
  • Myli vaikus;
  • Esi pastabus (-i) ir moki plaukti;
  • Turi pirmosios pagalbos suteikimo žinių ir esi motyvuotas (-ta) jas tobulinti.

  • Atlyginimą priklausomai nuo išdirbtų valandų (valandos įkainis 5,60 Eur su mokesčiais).
  • Draugišką kolektyvą;
  • Galimybę nemokamai naudotis baseinu;
  • Apmokymus.

Atlyginimas

550-700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Treniruočių pasaulis“ tai plečiantis savo veiklą ir paslaugų spektrą (treniruoklių ir grupinių užsiėmimų salės) mokymo plaukti baseinų operatorius „Plaukimo šeima“.
Plačiau:
informacija apie UAB „Treniruočių pasaulis“
2023 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.