Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ARMITANA“

Batų Centras parduotuvės pardavėja (-as) - konsultantė (-as), Panevėžys (0,75 etatu)

Nuo 560 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „ARMITANA“

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas ir konsultavimas;
  • Tinkamo parduotuvės įvaizdžio, prekių išdėstymo ir sandėliavimo palaikymas;
  • Darbas 0,75 etatu.

Reikalavimai

  • Komunikabilumas, pozityvumas, atsakingumas, iniciatyvumas, gebėjimas prisiimti atsakomybę;
  • Greita orientacija ir imlumas, atsakingas požiūris į darbą;
  • Taisyklinga lietuvių kalba, kitų kalbų mokėjimas - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą perspektyvioje ir augančioje kompanijoje;
  • Draugišką, jaunatvišką ir darnų kolektyvą;
  • Puikią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;
  • Darbo užmokestį, priklausantį nuo rezultatų;
  • Lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

Nuo 560 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Armitana" - avalynės prekybos rinkos lyderė Lietuvoje, kuriai priklauso avalynės tinklai Žygio batai, Step top, Salamander, Tops, Geox, Hogl parduotuvių tinklas nuolat ieško energingo ir veržlaus personalo.
informacija apie UAB „ARMITANA“
1226 €
Vid. atlyginimas bruto
223
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 960 €
25% uždirba 960-1180 €
25% uždirba 1180-1360 €
25% uždirba nuo 1360 €