Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BIOVELA GROUP
More about company »

BENDROSIOS APSKAITOS GRUPĖS BUHALTERIS (-Ė)

Vilnius - BIOVELA GROUP

Darbo pobūdis

  • Pirminių buhalterinių dokumentų tvarkymas, vedimas;
  • Sandėlio atsargų apskaita;
  • Reguliarių ir pagal poreikį ataskaitų parengimas;
  • Tiekėjų skolų valdymas;
  • Kitų deleguotų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • 2 metų darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje;
  • Aukštasis universitetinis arba neuniversitetinis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, ekonomikos ar finansų srityse;
  • Buhalterinę apskaitą bei mokesčius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios B1 lygiu;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingas požiūris į rezultato siekimą.

Mes jums siūlome

  • Tapti vienos didžiausių bendrovių komandos dalimi;
  • Dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo;
  • Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes;
  • Komandos atmosferą, asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Dirbti ir tobulėti BIOVELA Group – nenutrūkstantis procesas. Net 1340 specialistų ir savo srities profesionalų kasdien susitinka didžiausioje ir moderniausioje mėsos perdirbimo įmonių grupėje Lietuvoje bei vienoje didžiausių mėsos produktų gamintojų Europoje. Prisijunkite prie mūsų!

Telefonas pasiteiravimui
Informacija apie BIOVELA GROUP
2331 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
131
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1345 €
25% uždirba 1345-1702 €
25% uždirba 1702-2703 €
25% uždirba nuo 2703 €
Vadovas: Audrius Kantauskas