Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Analizė"
More about company »

Bendrosios praktikos gydytoja (-as)

Kaunas - UAB "Analizė"

Darbo pobūdis

Darbas sveikatos priežiūros centre pilnu krūviu.

Reikalavimai

  • Galiojanti šeimos gydytojo licencija

Mes jums siūlome

  • Darbą draugiškame kolektyve
  • Konkurencingą atlyginimą bei visas socialines garantijas

2001 m. įkurtas įmonės filialas - Pilėnų sveikatos priežiūros centras jau 17 m. sėkmingai dirba sveikatos priežiūros sektoriuje.
Daugiau informacijos apie centre teikiamas paslaugas rasite
Informacija apie UAB "Analizė"
1438 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
103
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1065 €
25% uždirba 1065-1347 €
25% uždirba 1347-1696 €
25% uždirba nuo 1696 €
Vadovas: Linas Urba