Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Pilėnų sveikatos priežiūros centras
More about company »

Bendrosios praktikos gydytoja (-as)

Kaunas - Pilėnų sveikatos priežiūros centras

Darbo pobūdis

Darbas sveikatos priežiūros centre pilnu krūviu.

Reikalavimai

  • Galiojanti šeimos gydytojo licencija

Mes jums siūlome

  • Darbą draugiškame kolektyve
  • Konkurencingą atlyginimą bei visas socialines garantijas

2001 m. įkurtas įmonės filialas - Pilėnų sveikatos priežiūros centras jau 17 m. sėkmingai dirba sveikatos priežiūros sektoriuje.
Daugiau informacijos apie centre teikiamas paslaugas rasite www.pilenuspc.lt
Informacija apie Pilėnų sveikatos priežiūros centras
1177 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
101
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Linas Urba