NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Bendrosios praktikos slaugytoja (-as) (chirurgijos skyriuje)

1490-1752 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda, Kretinga, Palanga - NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Pagrindinės atsakomybės

Būsite atsakingi už:

  • Pacientų sutikimą, priežiūrą ir slaugą dienos chirurgijos skyriuje;
  • Gydymo procedūrų atlikimą savo kompetencijos ribose;
  • Darbą dienomis ir naktimis pagal iš anksto sudarytą grafiką;
  • Pacientų aptarnavimo kokybės ir kultūros užtikrinimą;
  • Medicininių dokumentų pildymą.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Jūs:

  • Turite galiojančią slaugytojo licenciją;
  • Turite sėkmingos panašaus darbo patirties dienos chirurgijos skyriuje;
  • Susikalbate anglų kalba.

  • Darbą, kuriame vertinamas darbuotojas ir didelis dėmesys skiriamas klientui;
  • Šiuolaikišką infrastruktūrą, aukščiausius kokybės ir saugumo standartus atitinkančią sveikatos priežiūros įstaigą;
  • Intelektualią, pasitempti skatinančią aplinką;
  • Darbą pilnu etatu.

Kandidatuojant Jūsų pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Northway chirurgijos centras“.
Jūsų asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais.
Turite teisę bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą savo asmens duomenų tvarkymui. Taip pat turite ir kitas teises savo asmens duomenų atžvilgiu. Su jomis ir kita informacija galite susipažinti paspaudę nuorodą žemiau.

Atlyginimas

1490-1752 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Northway“ medicinos ir chirurgijos centrai – vienos didžiausių kompleksinės medicinos, reabilitacijos ir sveikatingumo paslaugas teikiančių gydymo įstaigų Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje.
Profesionalūs specialistai, platus kokybiškų paslaugų spektras, jauki aplinka ir patogi vieta - mūsų medicinos centrų Vilniuje, Klaipėdoje, Kretingoje ir Londone privalumai.
Mūsų komandos darbo tikslas – teikiant modernias, kokybiškas
ir saugias medicinos paslaugas, padėti žmonėms kuo
greičiau sugrįžti į kasdienį gyvenimą.