Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ELDK“

Bendrosios praktikos slaugytoja (-as) darbui Vilniuje

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Druskininkai, Alytus - UAB „ELDK“

Darbo pobūdis

  • Kultūringas bendravimas su klinikos pacientais;
  • Asistavimas gydytojams;
  • Kosmetologinių ir gydomųjų procedūrų atlikimas;
  • Med. instrumentų paruošimas procedūroms;
  • Darbo kabinetų, med. aparatūros paruošimas darbui ir jų sutvarkymas po darbo.

Reikalavimai darbuotojui

  • Profesinis išsilavinimas;
  • Galiojanti bendrosios praktikos slaugytojo licencija;
  • Dėmesingumas ir paslaugumas pacientams;
  • Gebėjimas intensyviai dirbti, atsakingumas, iniciatyva;
  • Ne mažesnė kaip 2 metų patirtis dirbant medicininėje įstaigoje;
  • Patirtis atliekant kosmetologines procedūras bei kosmetologijos diplomas - privalumas;

Įmonė siūlo

  • Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus, dirbti savarankiškai ir inicijuoti naujoves;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Puikias darbo sąlygas, progresyvią kompaniją, šiuolaikišką aplinką, draugišką kolektyvą;
  • Nemokamą apgyvendinimą Vilniuje.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
UAB „ELDK“

UAB „ELDK“

Lazerinės dermatologijos klinikose Era Esthetic Vilniuje, Kaune, Rygoje ir Frankfurte - teikiamos estetinės, lazerinės, chirurginės dermatologijos, medicinos ir kosmetologijos paslaugos, bei rekomenduojami odos priežiūros produktai. Odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, „auksiniais standartais“ nuominuojamomis lazerinėmis technologijomis. Daugiau kaip 7-erių metų sėkmingos veiklos laikotarpiu įgyvendinome daugybę ambicingų tikslų ir siekių.
informacija apie UAB „ELDK“
3448 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1662 €
25% uždirba 1662-2548 €
25% uždirba 2548-4433 €
25% uždirba nuo 4433 €