Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „InMedica“

BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJA (-AS)

Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „InMedica“

Darbo pobūdis

  • darbas su gydytojais arba procedūriniame;
  • duomenų suvedimas, dokumentų pildymas ir jų apskaita;
  • įmonės teikiamų paslaugų pristatymas, apmkėjimų suvedimas į kasą.

Reikalavimai

  • galiojanti bendrosios praktikos slaugytojo arba akušerio licencija;
  • analogiško darbo patirtis (būtų privalumas);
  • biuro programų paketo „MS Office" valdymas.

Mes jums siūlome

Darbą darniame kolektyve;

Tobulėjimo galimybes bei partnerišką požiūrį į darbuotoją.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„InMedica" – tai medicinos klinikų tinklas, kuriame teikiamos diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitos medicininės paslaugos. Mūsų klinikose dirba savo srities profesionalai, kurie visą dėmesį skiria pacientui ir jo sveikatai. Naudojame modernią instrumentinę įrangą ir atliekame išsamius laboratorinius tyrimus.
informacija apie UAB „InMedica“
1758 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
831
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 642 €
25% uždirba 642-1281 €
25% uždirba 1281-2108 €
25% uždirba nuo 2108 €