MB „Medestetus“

Bendrosios praktikos slaugytoja (-as) - kineziterapeutė (-as), kosmetologė (-as), masažuotoja (-as)

1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - MB „Medestetus“

Darbo pobūdis

Medestetus klinika ieško naujų komandos narių - bendrosios praktikos slaugytojos (-o) - kineziterapeutės (-o), kosmetologės (-o), masažuotojos (-o) pareigoms užimti. Darbas pilnu etatu arba 0.75 etatu.

Siūlome dinamišką ir įdomų darbą modernioje klinikoje.

  • Darbas su medicinine įranga (lazerinės (plaukelių šalinimas), anticeliulitinės apratinės procedūros ir kt.)
Papildomai:
Kosmetologė (-as) - kosmetologinių procedūrų atlikimas;
BPS/ kineziterapeutė (-as) - gydomųjų procedūrų atlikimas, asistavimas gydytojams;
Masažuotoja (-as) - masažų atlikimas.

  • Profesionalus bendravimas su klinikos pacientais;
  • Med. instrumentų paruošimas procedūroms;
  • Darbo kabinetų, med. aparatūros paruošimas darbui ir jų sutvarkymas po darbo.
  • Privalumas - turint patirties panašioje srityje.

Reikalavimai darbuotojui

  • puikūs malonaus bendravimo su pacientais įgūdžiai;
  • duomenų suvedimas, dokumentų pildymas;
  • įmonės teikiamų paslaugų pristatymas;
  • motyvacija, komunikabilumas;
  • sąžiningumas, punktualumas.

Įmonė siūlo

  • Įdomus ir dinamiškas darbas;
  • Galimybė pasirinkti darbo krūvį;
  • Jauki ir maloni darbo aplinka;
  • Draugiškas kolektyvas;
  • Galimybė tobulėti, realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;
  • Konkurencingą ir motyvuojantį atlyginimą.

Atlyginimas

1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ papildomi priedai už atliktas procedūras ir motyvaciją.

Medestetus klinika – tai moderni estetinės medicinos klinika Kaune, kurioje atliekamos profesionalios estetinės dermatologijos, ginekologijos, kūno ir kosmetologijos procedūros.
Paslaugas atliekame naudodami tik pažangiausią medicininę įrangą, kokybiškus medikamentus bei profesionalią kosmetiką. Nuolat dalyvaujame Lietuvos bei užsienio kongresuose, seminaruose, domimės pasaulinėmis naujienomis.
Džiaugiamės, kad esame ta vieta, į kurią mielai sugrįžta klientai!
CV siųsti
informacija apie MB „Medestetus“
793 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.