Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Mama, aš sergu“
More about company »

Bendrosios praktikos slaugytoja (-as)

600-750 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - MB „Mama, aš sergu“

Ilgalaikės vertės pasiūlymas

Vaikų klinika "Mama, aš sergu“ Klaipėdoje IEŠKO rūpestingo (-os) ir atsakingo (-os) BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJO (-OS) 0,5 - 0,75 etato, kintančiu darbo grafiku.

Atsakomybių sritys

DARBO POBŪDIS: profesionalus medicininių procedūrų atlikimas, rūpestingas ir atsakingas bendravimas su pacientais, darbas kasos aparatu, įvairiapusė pagalba kolegoms.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

TIKIMĖS, KAD JŪS: turite galiojančią bendrosios praktikos slaugytojo (-os) licenciją, mokate ir norite dirbti su vaikais, turite puikius malonaus bendravimo su pacientais įgūdžius, gebate būti efektyviu komandos nariu.

Atlyginimas

600-750 €/mėn. į rankas
Kaina nurodyta nepilnam darbo krūviui - 0,75 etatu. 5-6 eurai už valandą į rankas, plius priedai už papildomai atliktus darbus
MB „Mama, aš sergu“

MB „Mama, aš sergu“

MB „Mama, aš sergu“ – tai pirmoji privati klinika vaikams. Pradėjome savo veiklą Klaipėdoje prieš penkerius metus. Mumis pasitiki jau daugiau, nei 9000 vaikų visoje Lietuvoje. Formuojame šiuolaikinį tėvų požiūrį apie vaiko sveikatą – suteikdami gydymo ir švietimo paslaugas. Esame už sveiką vaiką ir šeimos šypsenas. Visai šeimai atliekame būtiniausius tyrimus čia ir dabar, skiepijame. Sukurta jauki klinikos aplinka leidžia mažiesiems pasijausti lyg namie ir pamiršti vizitą pas gydytoją. Įrengti laukiamieji vaikams primena namų aplinką bei žaidimo kambarius, vaikai gali jaustis saugiai ir ramiai.
Daugiau apie mus:
Sėkmingai pradėjome savo veiklą jau ir Vilniuje, todėl į komandą kviečiame profesionalą (-ę) šioms pareigoms:

Similar job ads: