Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Panevėžio šeimos medicinos centras

Bendrosios praktikos slaugytoja (-as)

800-950 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - Panevėžio šeimos medicinos centras

Darbo pobūdis

  • PASPĮ dokumentacijos rengimas, ataskaitų pildymas, dokumentų rengimas, tvarkymas, darbas su TLK dokumentais;
  • Darbas su gydytoju;
  • Darbų organizavimo ir vykdymo kordinavimas;
  • Darbas su kompiuteriu;
  • Vidaus tvarkos įstaigoje priežiūra ir stebėjimas;
  • Darbas su pacientais;
  • Pacientų registravimas.

Reikalavimai

  • Slaugytojo išsilavinimas;
  • Darbo patirtis;
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • Gebėjimas organizuoti ir prižiūrėti darbą;
  • Skiepų kursai;
  • Medžiagų užsakymas;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingumas;
  • Punktualumas;

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas, darbą jauname ir draugiškame kolektyve, galimybę tobulinti ir gilinti žinias, karjeros galimybes.

Atlyginimas

800-950 €/mėn. į rankas

Panevėžio Šeimos Medicinos Centras - tai moderni, šiuolaikinėmis technologijomis aprūpinta šeimos klinika, kurioje bus teikiamos aukščiausio lygio odontologijos ir medicininos diagnostikos bei gydymo paslaugos. Patyrę specialistai, draugiškas bei visuomet nusiteikęs padėti kolektyvas, jauki aplinka – visa tai rasite atvykę į Panevėžio šeimos medicinos centrą.