Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA“

Bendrosios praktikos slaugytoja (-as)

1700-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA“

Darbo pobūdis

Slaugos ir kitų medicininių procedūrų atlikimas įstaigoje;
Bendravimas su pacientais ir jų artimaisiais;
Bendravimas ir asistavimas gydytojui pacientų priėmimo metu;
Medicininės dokumentacijos tvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui

Galiojanti bendrosios praktikos licencija;
Atsakingumas, krupštumas, pareigingumas;
Kompiuterinis raštingumas;
Patirtis darbo šeimos medicinos įstaigoje būtų privalumas.
Laukiami taip pat ir paskutinių kursų slaugos studijų studentai.

Įmonė siūlo

Laiku mokamą sutartą atlyginmą;
Galimybes tobulėti ir kelti kvalifikaciją.

Atlyginimas

1700-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Siūlomas atlyginimas priklauso nuo turimos patirties ir kompetencijos

"Tarandės šeimos klinika" sėkmingai dirbanti klinika plečia savo veiklą ir šiuo metu ieško naujų darbuotojų.
informacija apie UAB „TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA“
1970 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 516 €
25% uždirba 516-1640 €
25% uždirba 1640-3070 €
25% uždirba nuo 3070 €