Bendrosios praktikos slaugytoja (-as)

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika“

Darbo pobūdis

  • Atlikti slaugos bei gydomąsias procedūras;
  • Užtikrinti aukštos kokybės paslaugas klientui;
  • Imti mėginius medicininiams tyrimams;
  • Esant poreikiui teikti skubiąją medicinos pagalbą;
  • Tvarkyti medicininę dokumentaciją;
  • Asistuoti gydytojams;
  • Palaikyti darbo vietos tvarką ir švarą.
  • Darbas slenkančiu grafiku (7-21), terapiniame skyriuje pagal numatytą darbo grafiką. Etato krūvis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis/aukštasis medicininis išsilavinimas;
  • Galiojanti bendrosios praktikos slaugytojos (-o) licencija;
  • Ne mažesnė kaip 1 metų analogiško darbo patirtis;
  • Atsakingumas, organizuotumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Rusų, anglų kalbos mokėjimas.

Mes siūlome

Biuras

Nemokama kava

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Darbą profesionaliame, ambicingame ir draugiškame kolektyve;
  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas
Konkretus atlyginimas bus aptartas darbo pokalbio metu.

UAB „Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika“

1993 metais įkurta "Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika" yra ne tik viena iš pirmųjų, bet ir viena iš pirmaujančių privačių klinikų Lietuvoje. Atokiau nuo miesto šurmulio pušų apsuptyje teikiamos aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros ir reabilitacijos paslaugos.
Klinikoje suburti bene geriausi Lietuvos medikai. Šiuo metu klinikoje dirba virš 200 savo srities ekspertų, nuolat stebinčių pasaulines tendencijas ir keliančių kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika“
2046 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
246
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 485 €
25% uždirba 485-1432 €
25% uždirba 1432-2495 €
25% uždirba nuo 2495 €