Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Aušros medicinos centras“
More about company »

Bendrosios praktikos slaugytoja

1000-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „Aušros medicinos centras“

Darbo pobūdis

  • Slaugos procedūrų ir kitų gydytojo pavestų užduočių vykdymas;
  • Bendravimas su gydymo įstaigos pacientais;
  • Pacientų registracija;
  • Medicininių dokumentų pildymas ir jų suvedimas į kompiuterinę bazę;
  • Darbo kabinetų, med. aparatūros paruošimas darbui ir jų sutvarkymas po darbo;
  • Med. instrumentų paruošimas sterilizacijai;
  • Dez. tirpalų paruošimas pagal reikalavimus.

Reikalavimai

  • Galiojanti bendrosios praktikos slaugytojo licencija;
  • Anglų kalbų žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Mokėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Paslaugumas, pareigingumas, atsakingumas, sąžiningumas;
  • Puikios rekomendacijos.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas
  • Geras darbo sąlygas privačioje klinikoje;
  • Intensyvų, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Aušros medicinos centras yra privati gydymo įstaiga, kurioje dirba 48 geriausi Lietuvos gydytojai, įvairių medicinos sričių specialistai. Medicinos centre teikiamos kokybiškos, įvairiapusiškos ir profesionalios medicininės paslaugos. Modernios medicininės įrangos dėka, atliekami išsamūs instrumentiniai ir laboratoriniai tyrimai, diagnozuojami bei gydomi susirgimai.
Aušros medicinos centras yra sudaręs sutartis teritorine ligonių kasa, bendradarbiauja su visomis pagrindinėmis Lietuvos gyvybės ir sveikatos draudimo bendrovėmis. Šiuo metu ieškome bendrosios praktikos slaugytojos.
informacija apie UAB „Aušros medicinos centras“
876 €
Vid. atlyginimas bruto
72
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 241 €
25% uždirba 241-622 €
25% uždirba 622-1247 €
25% uždirba nuo 1247 €