Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
SYNLAB Lietuva UAB
More about company »

Bendrosios praktikos slaugytojas/-a / Akušeris/-ė Klaipėdoje

Klaipėda - SYNLAB Lietuva UAB

Darbo pobūdis

  • klientų aptarnavimas;
  • įmonės teikiamų paslaugų pristatymas ir pardavimas;
  • duomenų įvedimas į LIS programą;
  • mėginių paėmimas, slaugos procedūrų atlikimas;
  • atitinkamos dokumentacijos pildymas, registravimo žurnalai, atsakymų išrašymas ir pateikimas klientams;
  • bendravimas su klientais telefonu, el. paštu, informacijos teikimas;
  • darbas su kasos aparatu;
  • pagalba kolegoms.

Reikalavimai

Aukštesnysis/ aukštasis bendrosios praktikos slaugytojos išsilavinimas (BŪTINA);
Galiojanti Bendrosios praktikos slaugytojos licecncija (BŪTINA);
Panašaus darbo patirtis;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Komunikabilumas, paslaugumas, savarankiškumas;
Greita orientacija;
Gebėjimas dirbti komandoje ir svarankiškai;

Privalumai:
Panaši darbo patirtis;
Paslaugos teikiamos ir užsienio piliečiams, todėl pageidaujama mokėti rusų arba anglų kalbą.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir dinamišką darbą;
  • geras darbo sąlygas;
  • linksmą ir draugišką kolektyvą;
  • apmokymus;
  • darbą pilnu etatu.
Jei esi energingas ir komunikabilus - mes laukiam Tavęs!

SYNLAB Lietuva UAB – Medicinos
tyrimų lyderis Europoje !

Moderniausiose laboratorijose šalyje naujausiais metodais
atliekama daugiau kaip 200 tyrimų. Tyrimų paslaugas teikiame tiek privatiems asmenims, tiek sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigoms.
Priėmimo centrai veikia Vilniuje, Kaune, Šiauliuose,
Klaipėdoje, Druskininkuose, Utenoje.
Informacija apie SYNLAB Lietuva UAB
1084 €
Vid. atlyginimas bruto
81
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 448 €
25% uždirba 448-947 €
25% uždirba 947-1283 €
25% uždirba nuo 1283 €
Vadovas: Jekaterina Kalinienė