Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
SYNLAB Lietuva UAB

Bendrosios praktikos slaugytojas/-a / Akušeris/-ė Vilniuje

Vilnius - SYNLAB Lietuva UAB

Darbo pobūdis

  • klientų aptarnavimas;
  • įmonės teikiamų paslaugų pristatymas ir pardavimas;
  • duomenų įvedimas į LIS programą;
  • mėginių paėmimas, slaugos ar akušerinių procedūrų atlikimas;
  • atitinkamos dokumentacijos pildymas, registravimo žurnalai, atsakymų išrašymas ir pateikimas klientams;
  • bendravimas su klientais telefonu, el. paštu, informacijos teikimas;
  • darbas su kasos aparatu;
  • pagalba kolegoms.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis/ aukštasis bendrosios praktikos slaugytojos arba akušerės išsilavinimas (BŪTINA);
Galiojanti Bendrosios praktikos slaugytojos arba akušerės licencija (BŪTINA);
Panašaus darbo patirtis;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Komunikabilumas, paslaugumas, savarankiškumas;
Greita orientacija;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;

Privalumai:
Panaši darbo patirtis;
Paslaugos teikiamos ir užsienio piliečiams, todėl pageidaujama mokėti rusų arba anglų kalbą.

Įmonė siūlo

  • įdomų ir dinamišką darbą;
  • geras darbo sąlygas;
  • linksmą ir draugišką kolektyvą;
  • apmokymus;
  • darbą pilnu etatu.
Jei esi energingas ir mėgsti bendrauti - mes laukiam Tavęs!

SYNLAB grupė yra viena didžiausių laboratorinių tyrimų tiekėjų Europoje. SYNLAB teikia platų inovatyvių medicinos diagnostikos paslaugų spektrą pacientams, gydytojams, ligoninėms ir klinikoms. SYNLAB veikia 36 šalyse, keturiuose kontinentuose ir išlaiko lyderiaujančias pozicijas daugelyje rinkų. 20,000 darbuotojų kasdien prisideda prie SYNLAB sėkmės skirtinguose regionuose. Lietuvoje priėmimo centrai veikia Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Druskininkuose. SYNLAB yra lygių galimybių darbdavys. Darbo atrankos ir su jomis susiję sprendimai priimami visiškai nediskriminuojant ir laikantis galiojančių teisės aktų.
informacija apie SYNLAB Lietuva UAB
1859 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 793 €
25% uždirba 793-1737 €
25% uždirba 1737-2347 €
25% uždirba nuo 2347 €