Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Affidea Lietuva“

BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJAS (-A) | ŠILUTĖ

Nuo 1303 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Šilutė - UAB „Affidea Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Darbas procedūriniame kabinete (kraujo paėmimas, skiepai, vaistų leidimas, žaizdų perrišimas ir kt.);
  • Esant poreikiui - pagalba gydytojams specialistams;
  • Teikti kokybiškas slaugos paslaugas;
  • Tvarkyti slaugos dokumentaciją;
  • Bendradarbiauti su sveikatos priežiūros ir kitais specialistais;
  • Atlikti kitas vadovo pavestas užduotis;

Reikalavimai

  • Galiojanti bendrosios praktikos slaugytojo (-os) licencija;
  • Privalumas - skiepų pažymėjimas;
  • Privalumas - bendrosios praktikos slaugytojo (-os) patirtis;
  • Pageidautinos rusų k./anglų k. žinios;
  • Paslaugumas ir dėmesingumas paciento poreikiams;

Mes jums siūlome

  • Darbo aplinką paremtą profesionalumu, pagarba ir komandiniu darbu;
  • Darbą tarptautinėje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Nuolaidas Affidea įmonių grupėje teikiamoms paslaugoms, Jums ir šeimos nariams.

Atlyginimas

Nuo 1303 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Affidea Lietuva“ yra pirmaujanti diagnostinio vaizdinimo paslaugų teikėja Lietuvoje, turinti 27 sveikatos priežiūros centrus, kuriuose dirba daugiau kaip 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais apsilanko daugiau kaip 272.500 pacientų. Affidea tinklui Lietuvoje priklauso visos „Endemik" klinikos.
informacija apie UAB „Affidea Lietuva“
2146 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
387
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 776 €
25% uždirba 776-1522 €
25% uždirba 1522-2227 €
25% uždirba nuo 2227 €