UAB „AND KLINIKA“

Bendrosios praktikos slaugytojas/-a

1000-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „AND KLINIKA“

Darbo pobūdis

  • teikti asmens sveikatos priežiūros (bendruomenės slaugos) paslaugas;
  • darbas procedūriniame kabinete (skiepų atlikimas, žaizdų perrišimas, vaistų suleidimas į veną ar raumenis, imti mėginius medicininiams tyrimams);
  • asistuoti šeimos gydytojams ir konsultuojantiems medicinos gydytojams;
  • tvarkyti medicininę dokumentaciją;
  • pagal kompetenciją teikti butinąją medicinos pagalbą;
  • darbas su medicinine programine įranga;
  • pagalba registratūros darbuotojoms.

Reikalavimai darbuotojui

  • darbo patirtis medicinos įstaigoje;
  • medicininis išsilavinimas, slaugytojos licencija.
Būtų privalumas:
  • skiepų pažymėjimas;
  • rusų ir anglų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

  • įdomų, nemonotonišką darbą;
  • inovatyvią ir patogią darbo aplinką (nauja medicininė
įranga, kompiuterinė technika, patalpos);
  • visas socialines garantijas;
  • pastovų darbą pilną darbo dieną.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Šeimos medicinos centras Vilniuje "AND Klinika" , gyvuojantis daugiau nei 8 metus, teikiantis plataus spektro specializuotas ir kvalifikuotas sveikatos priežiūros paslaugas, ieško komandos pastiprinimo. Į kolektyvą kviečiame prisijungti šeimos gydytoją, pilnam darbo krūviui arba papildomam darbui.
informacija apie UAB „AND KLINIKA“
1815 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 601 €
25% uždirba 601-1470 €
25% uždirba 1470-2845 €
25% uždirba nuo 2845 €