Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Šnipiškių medicinos centras“

Bendrosios praktikos slaugytojas (-a)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Šnipiškių medicinos centras“

Darbo pobūdis

Bendrosios praktikos slaugytojas (-a) šeimos medicinos centre:
  • Darbas procedūriniame kabinete, manipuliacijų atlikimas
  • Darbas registratūroje
  • Pagalba šeimos gydytojams ir specialistams

Reikalavimai

Bendrosios praktikos slaugytojo licencija
Atsakingumas
Noras mokytis ir tobulėti

Mes jums siūlome

Lankstus darbo grafikas
Draugiška aplinka ir gera darbo atmosfera
Kvalifikacijos tobulinimas
Atlyginimas 900Eur į rankas + priedai už gerus darbo rezultatus

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

UAB Šnipiškių medicinos centras teikia ambulatorines pirmo ir antro lygio sveikatos priežiūros paslaugas nuo 2006 metų.
Dirba šeimos gydytojai, odontologai, gydytojai specialistai: kardiologas,neurologai, okulistai, LOR, dermatovenerologas, urologas, endokrinologas, atliekamos vidaus organų echoskopijos, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas.
Teikiamos kineziterapijos, masažo paslaugos.
informacija apie UAB „Šnipiškių medicinos centras“
1150 €
Vid. atlyginimas bruto
40
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 607 €
25% uždirba 607-983 €
25% uždirba 983-1570 €
25% uždirba nuo 1570 €