Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „CGP Management“

Bendrosios praktikos slaugytojo padėjėjas (-a) su pažymėjimu

Nuo 1135 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „CGP Management“

Darbo pobūdis

Malonus bendravimas su klinikos pacientais;
Pavestų darbų atlikimas;
Darbas su informacine sistema.

Reikalavimai

Reikalingas slaugytojo padėjėjo pažymėjimas (privaloma)
Atsakingumas;
Mandagumas, komunikabilumas, lankstumas, organizuotumas;
Valstybinės kalbos mokėjimas;

Mes jums siūlome

Galimybę dirbti didžiausiame privačių klinikų tinkle Lietuvoje;
Darbą dinamiškame, veržliame kolektyve;
Konkurencingą atlyginimą;
Darbą pilną darbo dieną.

Atlyginimas

Nuo 1135 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • priklausomai nuo patirties ir įgūdžių.
Papildomi motyvaciniai priedai, ketvirtinės premijos.

UAB "Kardiolitos klinikos" teikia profesionalias integruotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, dėmesingai rūpinasi sergančiais ir kuria sveikesnę ateitį kiekvienam. Mes nuolatos mokomės ir esame profesionalai, randame profesionalius sprendimus kiekvienam, esame sąžiningi ir atsakingi, o darbinius santykius grindžiame abipusiu pasitikėjimu ir įsipareigojimais, išnaudojame galimybes ir visada reaguojame į klientų (pacientų) poreikius, padedame vienas kitam, suprantame ir laikomės įsipareigojimų kolegoms bei kartu siekiame bendrų tikslų.
informacija apie UAB „CGP Management“
2112 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.