Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ELDK“

Bendrosios praktikos slaugytojos (-o)

Vilnius - UAB „ELDK“

Darbo pobūdis

Sveikatos priežiūra;
Slaugos procedūrų atlikimas;
Asistavimas gydytojams;
Duomenų suvedimas, dokumentų pildymas ir jų apskaita;
Įmonės teikiamų paslaugų pristatymas.

Reikalavimai darbuotojui

Galiojanti bendrosios praktikos slaugytojo licencija;
Analogiško darbo patirtis (būtų privalumas);
Biuro programų paketo „MS Office" valdymas;
Noras dirbti ir tobulėti;
Komunikabilumas;
Pozityvumas.

Įmonė siūlo

Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą;
Galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus, dirbti savarankiškai ir inicijuoti naujoves;
Konkurencingą darbo užmokestį, puikias darbo sąlygas, progresyvią kompaniją, šiuolaikišką aplinką, draugišką kolektyvą.
UAB „ELDK“

UAB „ELDK“

Lazerinės dermatologijos klinikose Era Esthetic Vilniuje, Kaune, Rygoje ir Frankfurte - teikiamos estetinės, lazerinės, chirurginės dermatologijos, medicinos ir kosmetologijos paslaugos, bei rekomenduojami odos priežiūros produktai. Odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, „auksiniais standartais“ nuominuojamomis lazerinėmis technologijomis. Dešimties metų sėkmingos veiklos laikotarpiu įgyvendinome daugybę ambicingų tikslų ir siekių.
informacija apie UAB „ELDK“
3448 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1662 €
25% uždirba 1662-2548 €
25% uždirba 2548-4433 €
25% uždirba nuo 4433 €