No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
Rakennusliike Kov Group Oy

Betonuotojai - Montuotojai

2100-2300 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Suomija - Rakennusliike Kov Group Oy

Darbo pobūdis

Klojinių montavimas ir išmontavimas;
Armatūros rišimas;
Betono pilimas;

Вы будете нести ответственность за:
Установка и разборка опалубки;
Вязку арматуры;
Заливку бетона;

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad jūs:
Atsakingai ir sąžiningai vykdysite jums paskirtas užduotis;
Laikysitės saugos taisyklių ir drausmės;
Kalbate rusiškai;
Patirtis statant atomines elektrines nereikalinga, mūsų komanda jus apmokys;
Be to, mūsų pagrindinis reikalavimas yra išlaikyti sveiką gyvenimo būdą ir nevartoti alkoholio. Žmonės, kurie yra priklausomi nuo alkoholio ir kitų psichotropinių medžiagų, prašome nesikreipti.

Мы надеемся, что вы :
Ответственно и добросовестно выполняешь поставленные перед тобой задачи;
Соблюдаешь правила техники безопасности и дисциплины;
Владеешь русским языком;
Опыт работы в строительстве атомных электростанций не обязателен, наша команда вас обучит;
Так же основным нашим требованием является ведение трезвого образа жизни и не употреблять алкоголь. Людям, зависящим от алкоголя и других психотропных веществ просьба не обращаться.

Įmonė siūlo

Nuolatinis darbas Suomijoje nuo 5 iki 7 metų;
Galimybė dirbti Suomijoje neišvykstant ilgesniam nei 3 mėnesių laikotarpiui;
Registracija savivaldybių ir socialinėse įstaigose su galimybe ateityje gauti Suomijos pensiją;
Puikios gyvenimo sąlygos statybų stovykloje (1 kambarys vienam asmeniui, įrengtas visi patogumai). Pastate taip pat yra moderni virtuvė ir keli dušai.
Nemokamas apgyvendinimas;
Kelionę į darbo vietą apmoka mūsų įmonė;
Mūsų įmonė išleidžia specialius drabužius ir visus atributus, reikalingus saugiam darbui.
Pradinis uždarbis 10,90 € / val. (2100–2300 EUR grynasis po mokesčių)

Наша компания предлагает:
Постоянную работу в Финляндии сроком от 5 до 7 лет;
Возможность работать в Финляндии безвыездно на срок более 3-х месяцев;
Регистрация в муниципальных и социальных учреждениях с возможностью в дальнейшем получать финскую пенсию;
Отличные условия проживания в строительном городке ( 1 комната на одного человека, оборудована всеми удобствами). Так же в здании есть современная кухня и несколько душевых.
Бесплатное проживание;
Проезд до места работы оплачивается нашей компанией;
Наша компания выдает специальную одежду и все атрибуты, необходимые для безопасной работы.
Начальный заработок 10,90евро/час (2100-2300евро нетто после уплаты налогов)

Atlyginimas

2100-2300 €/mėn. į rankas
NETTO

Apie įmonę:

Mes esame „Rakennusliike Kov Group Oy“ - Suomijos įmonė, turinti atstovybę Lietuvoje, sėkmingai veikianti statybų sektoriuje Suomijoje. Mes specializuojamės ir atliekame sudėtingus monolitinius statybos darbus Hanhikivi-1 atominės elektrinės vietoje.

Мы Rakennusliike Kov Group Oy – финская компания с представительством в Литве, успешно работающая в строительном секторе Финляндии. Мы специализируемся и выполняем комплексные монолитные строительные работы на площадке атомной электростанции Ханхикиви-1.
На данный момент нашей команде необходимо усиление. Приглашаем на работу строителей разных специальностей: арматурщик, бетонщик, монтажник.