UAB „Versina“

Betonuotojai

Vilnius, Vievis, Širvintos - UAB „Versina“

Darbo pobūdis

Betono specialistai ir pagalbiniai:
Kolonų, sienų, perdangų klojinių surinkimas, armavimas, betonavimas, klojinių valymas, armatūros pjaustymas, lankstymas ir kiti pagalbiniai darbai;
Mūro specialistai ir pagalbiniai:
Vidinių ir išorinių sienų mūrijimas, skiedinio maišymas, blokelių padavimas, pjaustymas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis;
Noras dirbti.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą.
Visas darbui reikalingas priemones (apranga, įrankiai).

Įmonė statybų versle jau dvidešimt metų. Per šį laikotarpį mums pavyko suburti ir išlaikyti patyrusius vadovus, kvalifikuotus specialistus ir statybininkus. Mes vykdome plataus spektro statybos projektus: statome bei atnaujiname gamybinės, visuomeninės ir komercinės paskirties statinius, infrastruktūros objektus, gyvenamuosius namus.
Mūsų sėkmės formulė – moderni vadyba, kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai bei patikimi partneriai.
informacija apie UAB „Versina“
1307 €
Vid. atlyginimas bruto
125
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 946 €
25% uždirba 946-1240 €
25% uždirba 1240-1646 €
25% uždirba nuo 1646 €