Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „PeopleHub“

Betonuotojas - klojinių montuotojas Norvegijoje

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „PeopleHub“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusių betonuotojų - klojinių montuotojų, darbui Norvegijoje, Kristiansando regione.
Darbo valandos: nuo 160 val. per mėnesį, su galimybe dirbti ilgiau.
Atlyginimas: nuo 2500 Eur po mokesčių (nuo 210 kr/val prieš mokesčius), atitinkamai didėjantis pagal išdirbtą darbo laiką (valandas).
+ 12 % atostoginiai nuo kiekvienos išdirbtos valandos.
Darbo pradžia vasario pabaiga -kovo mėn.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis betonavimo srityje - būtina;
Geros anglų kalbos žinios - būtina;
Panašaus darbo pobūdžio patirtis Norvegijoje - privalumas;
Išsilavinimas susijęs su statybų sritimi – privalumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Tiesioginį įdarbinimą Norvegijos įmonėje be jokių paslaugų mokesčių;
Apmokamus viršvalandžius pagal Norvegijos įstatymus;
Dirbant PeopleHub AS jūsų mokesčiai yra mokami Norvegijoje, todėl jūs kaupsite norvegišką pensiją (2 pakopa, 2%) bei atostoginius - 12 % ;
Padėsime apgyvendinimo ir kitais praktiniais klausimais;
Galimas lankstus darbo grafikas ir galimybė reguliariai grįžti į Lietuvą.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas

UAB "Peoplehub" yra Norvegiško kapitalo personalo nuomos paslaugas Norvegijoje teikiančios įmonės PeopleHub AS dukterinė įmonė Lietuvoje. UAB PeopleHub ieško darbuotojų, vykdo darbuotojų atrankas bei padeda praktiniais su įdarbinimu susijusiais klausimais. Specializuojamės statybų sektoriuje ir nuolatos ieškome motyvuotų darbuotojų.
Tinklalapis
Telf. pasiteirauti