Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

BETONUOTOJAS (Oslo regionas)

Nuo 3300 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - Bygg og hageanlegg AS

Darbo pobūdis

  • Darbas su klojiniais, armatūros rišimas prie betoninių sienų ir perdangų
  • Pastatų pamatų paruošimas
  • Termomūras
  • Grindų betonavimas
  • Kiti betonavimo darbai
  • Fasado tinkavimas

Reikalavimai

  • Darbo patirtis - minimum 2 metai;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
  • Gebėti savarankiškai, atsakingai atlikti darbo užduotis, būti kruopščiam, atidžiam, atsakingam.

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį darbą bei neterminuotą darbo sutartį;
  • 220 – 250 nok valandini atlyginimą, priklausomai nuo patirties, išsilavinimo ir kt.
  • Socialines garantijas (pensija, gydymas, kt.);
  • Gyvenamąją vietą Norvegijoje (šalia Oslo);
  • Galimybę grįžti namo kas 4-5 savaites;
  • Telefono kortelė ir kt.

Darbo laikas: Visa darbo diena (galimi virsvalandziai)

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 3300 €/mėn. į rankas
CVB client

Bygg og hageanlegg AS

Bygg og hageanlegg AS yra stabili ir jau daugiau nei 10 metų statybų sektoriuje dirbanti įmonė, kurios pagrindinis akcininkas yra didelė ir žinoma Norvegijos statybų įmonė. Tai norvegiška įmonė, kurioje dirba darbuotojai iš Norvegijos, Lietuvos, Latvijos bei Estijos. Bendrovės pagrindinis tikslas - darbo rezultatu patenkinti klientai bei motyvuoti darbuotojai. Šiuo metu įmonėje dirba 80 darbuotojų. Kompanijoje dirba tik kvalifikuoti, į darbą atsakingai žiūrintys darbuotojai. Pagrindinė veiklos sritis – karkasinių/skydinių (privačių medinių) namų statyba, aplinkos tvarkymas ir apželdinimas. Įmonė yra laimėjusi Gaselle apdovanojimą, nuolatos tobulina vidinius procesus bei gerina veiklos kokybę.