Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
OXY HR SIA
More about company »

Betonuotojas

Užsienis: Suomija - OXY HR SIA

Darbo pobūdis

Darbas Suomijoje betono plokštė gamykloje
Ieškome betonuotojai su patirtimi betono plokštė gamybos

Work in Finland in Concrete panel factory
We are looking for Concrete Workers with experience in concrete panel production

Работа в Финляндии Бетонные панели завода
Мы ищем бетонщиков с опытом работы в производстве бетонных панелей

Mes tikimės, kad:

  • Vairuotojo pažymėjimą ir nuosavas automobilis
  • Gebėjimas skaityti techninius brėžinius
  • Ankstesnė patirtis betono plokštė gamyklos darbą (rengiant konkrečių formų, metalo laidų ir tt)
  • anglų kalbos žinios

We expect:
  • Drivers license and own car
  • Ability to read technical drawings
  • Previous experience in concrete panel factory work (preparation of the concrete forms, metal wiring etc.)
  • Knowledge of English

Mы ожидаем:
  • Водительские права и собственный автомобиль
  • Умение читать технические чертежи
  • Предыдущий опыт работы в конкретной панели заводской работы (подготовка конкретных форм, металлические проводки и т.д.)
  • Ответственное отношение к работе и данные задачи
  • Знание английского языка

Mes siūlome:

  • neto darbo užmokesčio 13,50 -16 eurų/val
  • Profesionalūs kolegos
  • Pajamos kas 2 savaites
  • Mokama keltų bilietų
  • Nuomos sąnaudos 200 EUR / mėn
  • Lankstus grafikas: 1 mėnesinis darbas - 1 savaičių atostogos

We offer:
  • Net Salary 13,50 - 16 EUR/h
  • Professional colleagues
  • Salary every 2 weeks
  • Paid ferry ticket
  • Rental costs 200 EUR / month
  • Flexible schedule: 1 month of work - 1 week vacation

Мы предлагаем:
  • Нетто зарплата 13,50 - 16 EUR /ч
  • Профессиональные коллеги
  • Зарплата каждые 2 недели
  • Оплаченный билет на паром
  • Жилая аренда стоит 200 евро /месяц
  • Эластичный график: 1 месяц работа - 1 неделя отдых
OXY HR SIA

OXY HR SIA

OXY HR is a recruitment company from Latvia.