Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Betonuotojas

2600-3200 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - MB „Personalo guru“

Darbo pobūdis

Mūsų partneris, sparčiai auganti Švedijos įmonė pradėjo naujus projektus ir ieško betonuotojų

  • Grindų betonavimas

Reikalavimai

  • betonavimo darbų patirtis;
  • grindų betonavimo patirtis - privalumas;
  • anglų kalbos mokėjimas - privalumas

Mes jums siūlome

  • Tiesioginį įdarbinimą Švediškoje įmonėje;
  • Visas Švedijoje galiojančias socialines garantijas;
  • Ilgalaikį projektą;
  • Įmonė apmoka kelionės ir apgyvendinimo išlaidas;
  • Atlyginimą 13 - 14 Eur į valandą į rankas
  • Visas darbo priemones bei aprangą, reikalingus Jūsų darbui atlikti

Daugiau informacijos:

Skambinkite dabar Siųskite savo CV

Atlyginimas

2600-3200 €/mėn. į rankas
CVB client

MB „Personalo guru“

Profesionali darbuotojų paieška ir atranka – raktas į visos organizacijos sėkmę!
Mes, Personalo Guru komanda teikiame personalo paieškos ir atrankos paslaugas. Siekiame atrasti darbuotojus, kurie kurtų pridėtinę vertę Jūsų įmonei. Siekdami būti geriausi, bendradarbiavimą grindžiame paslaugų kokybe, konkurencingomis kainomis ir abipuse nauda. Sąžiningumas ir atsakingas elgesys yra esminė Personalo guru kultūros dalis.